Ar jau naudojatės LIMIS teikiamomis paslaugomis?

LIMIS… Tikriausia jau esate girdėję šią Lietuvos integralios muziejų informacinės sistemos santrumpą. Šios sistemos viešoji prieiga internete – www.limis.lt.

Sistema veikia nuo 2013-ųjų metų. Duomenis į ją teikia daugiau negu 100 Lietuvos muziejų, iš kurių 90 skaitmeninį turinį, sukauptą sistemos duomenų bazėse, jau ir viešina portale www.limis.lt.

Tai ne tik šių vertybių aprašų svarbiausia, sklaidai skirta informacija, bet dažnai ir sistemoje aprašytus objektus identifikuojantys skaitmeniniai vaizdai, kuriuos galima ne tik peržiūrėti, bet ir iš duomenų bazės atsisiųsti bei naudoti pakartotinai. Visi informacinėje sistemoje saugomi sklaidai skirrti duomenys internete naudotojams, kaip tai reglamentuojama Lietuvos Respublikoje galiojančiuose teisės aktuose, visuomenei teikiami nemokamai. Jei yra poreikis gauti dar didesnį skaitmeninį vaizdą, negu jis pateikiamas portale www.limis.lt registruotiems naudotojams, galite užpildyti portale skelbiamą prašymą (žr. prie kiekvieno išsamiai aprašyto objekto skaitmeninio vaizdo) ir jį išsiųsti muziejui, kurio duomenys Jus sudomino. Neužmirškite prašymą pasirašyti. Jei abejojate, ar per sistemą pateiktas prašymas muziejų pasieks, nebus nieko blogo, jei papildomai dar jam ir paskambinsite. Muziejų kontaktinius duomenis rasite portale adresu https://www.limis.lt/muzieju-kontaktai. Gavę prašymą muziejaus specialistai susisieks su Jumis ir informuos apie galimybes prašymą tenkinti bei kokiomis sąlygomis tai gali būti padaryta.

Užsukite į www.limis.lt!

Neabejojame, kad ten surasite daug įdomaus ir Jums bei Jūsų draugams ir bičiuliams naudingo!

LDM filialo LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2019-06-30