Įgykite žinių apie savo muziejaus skaitmeninę transformaciją su ENUMERATE įsivertinimo įrankiu

ENUMERATE įrankis, sukurtas „inDICEs“ projekto metu, yra skirtas dirbantiems muziejų ir kultūros paveldo sektoriuje ir norintiems gauti rekomendacijas, duomenų vizualizacijas bei įžvalgas apie organizacijos skaitmeninę transformaciją. Rekomendacijos yra paremtos naudotojo pateikta informacija.

ENUMERATE įrankis yra nemokamas ir suteikia naudotojams gilesnį supratimą apie skaitmeninę transformaciją, skaitmeninimą, organizacinį pajėgumą, vartotojų dalyvavimą, auditorijos formavimą ir kolekcijos pakartotinį naudojimą. ENUMERATE taip pat teikia rekomendacijas dėl skaitmeninių įrankių panaudojimo sprendžiant iššūkius, susijusius su atvirąja prieiga, socialiniais tinklais, informavimo veiklos plėtimu, skirtingų auditorijų pasiekimu ir naudotojų dalyvavimo stimuliavimu.

Išbandžius įrankį iki birželio 30 d., pateikti duomenys padės Europos Komisijai ir Europos įstatymų rengėjams įgyti svarbių įžvalgų apie problemas, su kuriomis susiduria kultūros sektorius ir geriausius būdus paremti organizacijas.

ENUMERATE įrankį sukūrė „inDICEs“ – ES kultūros paveldo skaitmeninimo programos „Horizon 2020“ finansuojamas mokslinių tyrimų projektas, kuriuo siekiama išmatuoti skaitmeninės kultūros poveikį ir įgalinti politikos formuotojus bei sprendimų priėmėjus kultūros industrijoje suprasti socialinį ir ekonominį skaitmeninimo poveikį, atkreipti jų dėmesį į inovatyvaus kultūros paveldo pakartotinio naudojimo poreikį.

ENUMERATE įsivertinimo įrankis: https://participate.indices-culture.eu/processes/satEnumerate/f/131/

Daugiau apie ENUMERATE: https://pro.europeana.eu/post/the-enumerate-self-assessment-tool-gain-insight-into-your-institution-s-digital-transformation

Iliustracija: © World Museum Vienna

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą Europeana Pro informaciją

Atnaujinta: 2022-06-22