Įmonės interneto svetainėje – straipsniai aktualiomis kibernetinio saugumo temomis

Vilniuje daugelį metų veikianti UAB „Blue Bridge“ grupė (adresas J. Jasinskio g. 16A, Vilnius) savo interneto svetainėje https://www.bluebridge.lt/ ne tik išsamiai pristato savo teikiamas paslaugas, bet ir nuolat aktualizuoja kibernetinio saugumo klausimus. Ši įmonė, pristatydama savo veiklą, pažymi, kad kompetencijos raktas yra įmonių gili specializacija, o „gili specializacija – dažniausiai siaura. O šiuolaikinio verslo iššūkiai reikalauja kompleksiškų, plačiai apimančių sprendimų. Kaip nugalėti šią priešpriešą? „Blue Bridge“ grupė – tai vieninga skirtingų IT kompetencijų šeima. Kiekviena grupės įmonė gilinasi į specializuotų kompetencijų subtilybes, kurdama itin profesionalų savo IT profilį.“

Šių metų kovo mėnesį įmonė, pristatydama savo teikiamas paslaugas, akcentuoja kibernetinio saugumo klausimus, pažymėdama, kad „Kibernetinis saugumas – itin greitai besikeičianti ir sudėtinga sritis, todėl vidiniams įmonių IT administratoriams dažnai sudėtinga aprėpti visas kompetencijas. Aukšta mūsų saugumo specialistų kompetencija ir sukaupta ilgametė patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo ir apimties projektus leidžia organizacijoms pasiūlyti moderniausius sprendimus, kurie apsaugo nuo naujausių grėsmių ir užtikrina maksimaliai greitą veiklos atstatymą.“ Kartu pažymina, kad „Kibernetinėje erdvėje plinta nauja atakų karta, kuri lengvai apeina tradicines saugos priemones, veikiančias statinės analizės pagrindu. Šios atakos būna gerai koordinuotos, suplanuotos, tikslingos ir nepastebimos. Asmenys, besislepiantys už šių atakų, siekia atrasti organizacijų silpnas vietas ir prieiti iki juos dominančių duomenų.

Nuo šių atakų organizacijas gali apsaugoti smėliadėžės principu veikiantys įrenginiai. Jie emuliuoja įtartiną kodą bei failus skirtingose virtualiose aplinkose, tokiu būdu išanalizuodami jo veikimą ir pasekmes skirtingoms sistemoms. Ši saugumo įranga padeda identifikuoti visus atakos lygius: pažeidžiamumo išnaudojimo kodą, kreipimąsi į CnC (Command & Control) centrą, kenkėjiško kodo parsisiuntimą bei duomenų iš sistemų paėmimą.“

UAB „Blue Bridge“ grupė informuoja, kad įgyvendindama šį sprendimą užsakovų infrastruktūroje, ji parenka įrenginio vietą tinkle bei sukonfigūruoja jį pagal geriausias praktikas – tokiu būdu užtikrindama sakovų sistemų saugumą. Šį sprendimą minėta įmonių grupė įgyvendina pasitelkdama gamintojų „FireEye“, „McAfee“, „Fortinet“ produktus.

UAB „Blue Bridge“ grupė teikia įsilaužimų testavimo, virtualių ugniasienių sprendimo parinkimo ir diegimo, naujos kartos apsaugos nuo virusų sprendimo parinkimo ir diegimo, saugumo įvykių sprendimo diegimo, pažeidžiamumų valdymo programinės įrangos diegimo, privilegijuotųjų naudotojų kontrolės sprendimo diegimo, tinklo šifravimo sprendimo parinkimo ir diegimo, saugios nuotolinės prieigos sprendimo parinkimo ir diegimo, interneto turinio apsaugos parinkimo ir diegimo, el. pašto apsaugos sprendimo parinkimo ir diegimo, aplikacijų ugniasienių parinkimo ir diegimo, ugniasienių parinkimo ir diegimo paslaugas.

Šios įmonės interneto svetainėje veikia skyrius „IT žinių centras“ https://www.bluebridge.lt/it-ziniu-centras/ , kuriame skelbiami aktualūs straipsniai naujausių informacinių technologijų taikymo praktikoje, skaitmeninimo, kibernetinio saugumo ir kitais aktualiais  kompiuterijos amžiuje klausimais. Čia skelbiami straipsniai ir šiomis kibernetinio saugumo temomis:

„Greiti ir įsiutę: kovojant su naujo stiliaus kibernetinėmis atakomis“,

Grėsmės duomenų saugumui: naujos, senos ir dažnos

Kuo toliau – tuo įdomiau: DDoS atakos

Ką reikia žinoti gerinant kibernetinį saugumą organizacijoje: įstatymai, žmonės ir technologiniai sprendimai

Aiškūs lyderiai kovoje dėl efektyviausios ugniasienės vardo

Phishing atakos: kabliukas, ant kurio „užkimba“ daugelis organizacijų

Tekste panaudota informacija, skelbiama UAB „Blue Bridge“ grupės
interneto svetainėje https://www.bluebridge.lt/

Atnaujinta: 2018-03-08