Tarptautinė konferencija „THE BEST IN HERITAGE: Projects of Influence“

2017 m. rugsėjo 28–30 d. Dubrovnike (Kroatija) vyks kasmetinė tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence“, kurioje susitiks muziejininkai, restauratoriai ir kiti kultūros paveldo specialistai iš viso pasaulio. Renginyje bus pristatomi muziejų ir kitų institucijų projektai, 2016 m. laimėję reikšmingus tarptautinius apdovanojimus už įdomiausius ir inovatyviausius sprendimus paveldo ir jo išsaugojimo srityje.

Daugiau nei 40 gerosios praktikos pavyzdžių bus pademonstruota iš Kinijos, JAV, Japonijos, Indijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir Europos valstybinių, visuomeninių ir privačių organizacijų.
Pirmoje renginio dalyje IMAGINES bus pristatomi multimedijos ir naujų technologijų pasiekimai; antra renginio dalis – 2 dienas truksianti įtempta kultūros paveldo išsaugojimo sprendimų projektų pristatymo programa. Konferencijos klausytojai, moderatoriai ir pranešėjai balsuos už geriausius projektus „The Best in Heritage: Projects of Influence 2017“.Konferenciją rengia Europos paveldo asociacija (Zagrebas, Kroatija) bendradarbiaudama su Europos paveldo organizacija „Europa Nostra“ ir Tarptautine muziejų taryba ICOM.

Programa ir registracija >

Laureatai >

Informacija apie atvykimą ir apgyvendinimą >

Išsami informacija >

LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2017-09-26