Asociacija „Michael Culture“  kviečia balandžio 24–26 d. dalyvauti Europos Komisijos hakatone

Tarptautinė kultūros paveldo institucijų asociacija „Michael Culture“  (Lietuvos nacionalinis dailės muziejus yra šios asociacijos institucijų tinklo narys) balandžio 23 d. išplatintame naujienlaiškyje, kreipdamasis į savo narius ir  partnerius, pasidžiaugia, galėdama perduoti nujausią  informaciją iš Europos Komisijos, kurios  kultūros paveldo ekspertų grupėje dirba ir šios asociacijos narys.

Asociacija praneša, kad balandžio 24–26 d. Europos Komisija, vadovaujama Europos inovacijų tarybos ir glaudžiai bendradarbiaudama su ES valstybėmis narėmis, organizuoja visos Europos hakatoną. Jis turėtų sujungti visos Europos pilietinę visuomenę, novatorius, partnerius ir investuotojus, siekiančius, kad būtų sukurti novatoriški sprendimai, susiję su koronaviruso COVID 19 sukeltų problemų sprendimais.

Europos Komisija išskiria 6 iššūkių sritis, pradedant sveikatos priežiūra, verslo tęstinumu ir socialine sanglauda. Paskutinė kategorija („kita“) sudaro galimybę dalyviams būti kūrybingiems ir siūlyti sprendimus bet kurioje kitoje srityje, tarp jų ir kultūros. Pavyzdžiui, vienas iš iššūkių yra menų ir pramogų rėmimas.

Hackathono tikslas –  paversti geriausias Europos idėjas realiais sprendimais.  Jo metu siekiama surinkti geriausias, aktualiausias idėjas iš visų Europos Sąjungos šalių, pateikti informaciją apie geriausias idėjas, pateiktas įvairiose kategorijose.

Hakatone galima dalyvauti trimis skirtingais būdais: įsijungus kaip problemų sprendėjams, kaip pagalbininkams, kaip partneriams. Tai pilietinės visuomenės hakatonas ir jame gali dalyvauti bet kuris iš Jūsų. Dalyviams nereikia turėti jokių specialių techninių žinių.

Norintys dalyvauti hakatone turi užsiregistruoti. Registracija čia:

Išsamesnė informacija apie hakatoną pateikiama čia:

LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2020-04-24