Atsinaujino LIMIS portalas

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus kartu su partneriais Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, Šiaulių „Aušros“ muziejumi, Lietuvos jūrų muziejumi, Lietuvos liaudies buities muziejumi ir Lietuvių kalbos institutu baigė Lietuvos integralios muziejų informacinės sistemos (toliau – LIMIS) plėtros, modernizavimo ir naujų el. paslaugų projekto „Virtualus muziejus“, finansuoto iš Europos regioninės plėtros fondo ir įgyvendinto pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 2 prioriteto „Informacinės visuomenės skatinimas“ 02.3.1-CPVA-V-526 priemonę „Kultūros turinio skaitmeninimas ir sklaida“, veiklas. Projekto rezultatai jau prieinami visuomenei – balandžio 17 d. startavo modernizuotas ir orientuotas į platesnę auditoriją LIMIS portalas www.limis.lt su visiškai nauju dizainu, aiškesne struktūra, turtingesnis turiniu, patobulinta objektų paieška ir patogesne jų peržiūra. Ypač daug galimybių turi muziejai ir kiti savo tapatybę patvirtinę lankytojai.

Į LIMIS integruotos naujos el. paslaugos („Didelės raiškos vaizdų užsakymas“, „Audiogidai“, „Virtualus lietuvių kalbos muziejus LEMUZA“, „Meno kūriniai, moksliniai tyrimai ir jų autorių paieška“, „Po Vilniaus pilių teritoriją virtualiai“, „Virtualūs muziejų turai“, „Mano ir mūsų istorija“, „Muziejų renginiai, bilietai, registracija“, „Virtualios parodos“, „Kultūros paveldo objektų restauravimas“), funkcionalumas „Mano muziejus“ ir modernizuotas portalas „Lietuvos muziejai“.

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras kviečia kurti naują ir kokybišką turinį bei jį viešinti, naudojantis LIMIS el. paslaugomis. 

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro informacija

Atnaujinta: 2023-04-28