Art Transfer: kasdienybę į meną paverčianti mobilioji programėlė

Staigus muziejų uždarymas karantino metu turėjo rimtų pasekmių. Muziejai, siekdami išlaikyti nuotolinį ryšį su lankytojais, atrado naujus ir neįprastus būdus sutelkti auditoriją, savo kolekcijas atvėrė virtualioje erdvėje.

Google Arts & Culture platforma, pasitelkus gigapikselines fotografijas ir StreetView technologiją, taip pat siūlo lankytojams virtualius turus ir skaitmenines muziejų kolekcijas.

Tačiau tai dar ne viskas: Google Arts & Culture kartu su viena turtingiausių tarptautinių kultūrinių institucijų J. Paul Getty Trust sukūrė naują mobiliąją programėlę, kuri mūsų kasdienę erdvę, kurioje buvome priversti užsidaryti, transformuoja į žymius meno kūrinius. Parsisiuntę programėlę Art Transfer, savo fotografijoms galite pritaikyti Van Gogho, Kandinskio, Cézanne’o, Kahlo ir kitų garsių menininkų tapybos stilius, net buitiškiausioms fotografijoms suteikdami meno kūrinio aurą.

Programėle labai paprasta naudotis, net jei ne visi pritaikomi meno kūrinių stiliai duoda tokios pačios kokybės rezultatus.

Art Transfer programėlė yra puikus naujas būdas dalyvauti meno pasaulyje ir pažinti jo istoriją.

Programėlę į savo mobilųjį telefoną galite parsisiųsti čia.

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą digitalmeetsculture.net informaciją

Atnaujinta: 2020-06-12