Birželio 14-15 d. vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos mokslai tinklaveikos visuomenėje: patirtys ir įžvalgos“

2018 m. birželio 14–15 d. VU Komunikacijos fakultetas organizuoja tęstinę tarptautinę mokslinę konferenciją „Komunikacijos ir informacijos mokslai tinklaveikos visuomenėje: patirtys ir įžvalgos“. Renginyje bus gilinamasi į pagrindines komunikacijos ir informacijos tyrimų sritis, tokias kaip: atminties institucijos ir kultūros paveldo komunikacija; kultūros ir informacijos paslaugos; žurnalistika ir politinė komunikacija; mokslinė ir mokslo komunikacija; korporatyvinė komunikacija; informacijos ir žinių vadyba; medijos ir leidyba.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti komunikacijos ir informacijos mokslininkai, studentai, informacijos ir komunikacijos srityje veikiančių organizacijų bei jų profesinių susivienijimų, kūrybinių industrijų atstovai, taip pat kultūros ir informacijos politikos srityse veikiančių institucijų specialistai.

Daugiau informacijos – VU Komunikacijos fakulteto svetainėje http://www.kf.vu.lt/naujienos/mokslas/4534-tarptautine-moksline-konferencija-kf2018.

 

Parengta pagal VU Komunikacijos fakulteto svetainėje skelbiamą informaciją

 

Atnaujinta: 2018-05-16