Digital Past 2021: kvietimas registruotis į tarptautinę konferenciją ir dirbtuves

2021 m. vasario 10 d.: konferencija

vasario 8–12 d.: dirbtuvės

Zoom platformoje

Digital Past” (liet. Skaitmeninė praeitis”) – tai dviejų dienų konferencija, kurią rengia Karališkoji Velso senovės ir istorinių monumentų komisija (Royal Commission on the Ancient and Historical Monuments of Wales). Konferencijoje bus pristatomos inovatyvios skaitmeninės technologijos ir duomenų rinkimo, interpretavimo ir paveldo sklaidos technikos.

Šių metų konferencija vyks Zoom platformoje. Vasario 10 d. bus skaitomi pranešimai, 8–12 d. vyks dirbtuvės. Dalyvavimas nemokamas. Registracija vyksta iki vasario 5 d.

Konferencijos tikslas – skatinti mokymąsi, diskusijas ir debatus apie naudojamas ir vystomas skaitmenines technologijas, skirtas užfiksuoti ir suprasti istorinę aplinką.

Vasario 8 d. 16–17 val. Lietuvos laiku Tarptautinis fotografinio paveldo konsorciumas Photoconsortium” ves dirbtuves Saving Collective Visual History” (liet. Išsaugant kolektyvinę vizualinę istoriją”), kuriose dalinsis patirtimis ir pamokomis apie vizualinių kolekcijų išsaugojimą, skaitmeninimą ir skaitmeninę transformaciją. Dirbtuvės skirtos kultūros paveldo institucijoms.

Konferencijos programa: https://rcahmw.gov.uk/about-us/digital-past-conference/programme-outline/

Registracija: https://rcahmw.gov.uk/about-us/digital-past-conference/registration-2021/

Konferencijos interneto svetainė:  https://rcahmw.gov.uk/about-us/digital-past-conference/

Atnaujinta: 2021-01-29