25-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Informacinės ir programinės įrangos technologijos“ (ICIST 2019)

2019 m. spalio 10–12 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza, Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas (KTU IF) organizuoja 25-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją „Informacinės ir programinės įrangos technologijos“ (ICIST 2019).

„Ar robotas, griežiantis smuiku filharmonijos salėje, gali pakeisti profesionalų smuikininką?“ Į tokį ir panašius klausimus, kaip teigia renginio organizatoriai pranešime žiniasklaidai, bus bandoma atsakyti šios konferencijos metu. Konferencijoje planuoja dalyvauti būrys įvairių pasaulio šalių informacinių technologijų ir programinės įrangos specialistų.

Pasak organizatorių, „pagrindinis šio renginio šio renginio tikslas yra suteikti galimybę geriausiems Lietuvos informacinių technologijų (IT) tyrėjams ir praktikams susitikti su kolegomis iš užsienio, pasidalinti naujausiais savo tyrimų rezultatais ir supažindinti su jais tarptautinę mokslo bendruomenę. 2019 metais konferencijos prioritetu išlieka tarpdisciplininių tyrimų populiarinimas ir plėtojimas, akcentuojant socialinių ir IT poreikių apjungimą informacinės, į žinias orientuotos visuomenės sąlygomis. Realūs pavyzdžiai rodo, kad šis tradicinis fakulteto organizuojamas mokslo renginys skatina Europos ir pasaulio mokslininkų bendradarbiavimą su Lietuvos mokslininkais, kartu ieškant galimybių bendriems mokslo ir technologijų plėtros darbams.

ICIST 2019 bus organizuojami mokymai „Health Information Management and Crowds – Perspectives for Baltic Countries“, kuriuos rengs EFMI Europe atstovas prof. Rolf Engelbrecht. Bus skaitomi trys kviestiniai pranešimai: „Violin playing robot – from finger to ear“ (prof. Donghan Kim, Kyung Hee University), „Intelligent transportation systems based on wireless sensor networks“ (prof. Wei Wei, Xi’an University of Technology) ir „Rough hybrid decision making“ (prof. Robert Nowicki, Czestochowa University of Technology)“.

Išsamiau apie konferenciją skaitykite:

Tekstą pagal informaciją, skelbiamą KTU IF interneto puslapiuose parengė LDM filialas LM ISC LIMIS

Iliustracija – iš KTU IF interneto puslapio https://if.ktu.edu/news/tarptautineje-it-konferencijoje-icist-2019-apie-mazejanti-atotruki-tarp-zmogaus-ir-roboto/

Atnaujinta: 2019-09-10