Kaip užtikrinti patogų ir saugų slaptažodžių valdymą įstaigoje?

UAB „ATEA“ kviečia dalyvauti gruodžio 10 d. 14 val. prasidėsiančiame internetiniame seminare, kuriame bus galima sužinoti, kaip saugus ir automatizuotas slaptažodžių valdymas gali apsaugoti įstaigos darbą ir padidinti darbuotojų produktyvumą.

Įmonės išplatintoje informacijoje rašoma, kad „didžioji dalis duomenų vagysčių ir įsilaužimų organizacijose įvyksta dėl silpnų slaptažodžių – nesudėtingų ir trumpų kombinacijų, dažnai naudojamų ne tik vienoje paskyroje“, bei „dėl netinkamo slaptažodžių valdymo – laikymo neapsaugotuose failuose, „debesyje“ ar užrašų knygelėje.

Tačiau įsiminti unikalius slaptažodžius nėra lengva juk dažnai darbuotojai turi naudoti dešimt, o kartais ir daugiau skirtingų paskyrų. Tad kaip tuomet užtikrinti patogų ir saugų slaptažodžių valdymą organizacijoje?“

Todėl, jei Jūs nežinote atsakymų į tokius klausimus kaip: 

  • Kodėl saugių slaptažodžių valdymas yra itin svarbus?
  • Koks yra netinkamas slaptažodžių naudojimas ir kaip su tuo kovoti?
  • Kokie yra didžiausi vartotojų prieigos valdymo iššūkiai, su kuriais įstaigos  susiduria kasdien?
  • Kaip slaptažodžių tvarkyklės (angl. password manager) įmonėms  padeda apsaugoti svarbius duomenis ir padidinti darbuotojų produktyvumą?

Jums verta gruodžio 10 d. 14 val. prisijungti prie minėto UAB „ATEA“ organizuojamo  internetinio seminaro. Jo metu bus ne tik atsakyta į šiuos klausimus, bet ir pateikta informacija, kaip tokiems informacijos saugumo tikslams galima naudoti  Keeper Security sprendimą, kokia yra Keeper Security slaptažodžių tvarkyklės anatomiją ir kaip ji veikia, kokios yra gerosios Keeper Security naudojimo praktikos vartotojo ir IT administratoriaus akimis? Seminaro metu bus pademonstruotas ir Keeper Security veikimas gyvai.

Užsiregistruoti į seminarą galima internete adresu  https://zoom.us/webinar/register/WN_Ck3AIYptS7aUtmrwdTcv3Tekg

Tekstas parengtas pagal UAB „ATEA“ informaciją

Atnaujinta: 2019-11-20