Kauno apskrities viešoji biblioteka – virtualiai

Kauno apskrities biblioteka, kaip ir daugelis kitų atminties institucijų Lietuvoje, karantino laikotarpiu siūlo bendrauti virtualiai ir laiką namuose praleisti žaismingai, kūrybingai bei naudingai. Ši biblioteka siūlo susipažinti su jos sukurtu ir plėtojamu elektroninių išteklių lobynu – žaidimais, virtualiu turu, parodomis ir kt.

Pristatydama virtualius žaidimus, skirtus mažiems ir dideliems, biblioteka savo interneto svetainėje https://kvb.lt/ adresu https://kvb.lt/lt/is-naujienos/946-naujienos/9671-sveiki-atvyke-i-virtualia-biblioteka kviečia išbandyti du edukacinius žaidimus – „Išnykusios praeities ženklai“ ir „Knygos kodas“ – žinių lavinimui ir asmeniniam tobulėjimui.

Biblioteka nuolat atnaujina el. žinyną „Kaunas: datos ir faktai“, taip pat kuria „Pasakas gestų kalba“, vaizdo įrašus su žymių žmonių knygų rekomendacijomis „Lyderiai skaito“ bei daugelį kitų virtualių el. produktų. Bibliotekos virtualiose parodose pristatomos rekomenduojamos perskaityti įdomios knygos, pasakojama apie Kauno miesto bažnyčias, iškiliausius tarpukario kauniečius, išnykusių ar pasikeitusių pastatų istorijas. Viena iš tokių virtualių parodų – „Kauno bažnyčios: miesto tapatumo kodas“. Nuoroda į virtualią parodą – https://kaunobaznycios.kvb.lt/.

Virtualioje parodoje „Asmenybė ir knyga“, kaip nurodoma bibliotekos interneto svetainėje, pristatomos knygos, palikusios ryškų pėdsaką garsių Lietuvos žmonių gyvenime. Mintimis apie jiems didžiausią įspūdį palikusias knygas dalijasi plačiai žinomi menininkai, žurnalistai, sportininkai, šou pasaulio atstovai: žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas, filosofas Leonidas Donskis, rašytojas Donaldas Kajokas, dainininkas Merūnas Vitulskis, pianistė Mūza Rubackytė, krepšininkas Mantas Kalnietis ir kt. Nuoroda į virtualią parodą – https://asmenybeirknyga.kvb.lt/“.

Parengta pagal Kauno apskrities viešosios bibliotekos informaciją

Atnaujinta: 2020-04-06