Konferencija aktuliais asmens duomenų apsaugos klausimais

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija 2018 m. sausio 29 d. savo internetinėje svetainėje paskelbė, kad „2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Tai naujos asmens duomenų apsaugos taisyklės įmonėms, įstaigoms ir kitoms organizacijoms, tvarkančioms asmens duomenis profesinėje veikloje.“

2018 m. sausio 30-ąją, minint 12-ąją Duomenų apsaugos dieną, buvo surengta konferencija, skirta asmens duomenų apsaugos aktualijoms pristatyti. Joje dalyvavo viešojo ir privataus sektoriaus atstovai. Konferencijoje buvo pateikta aktualiausia informacija asmens duomenų apsaugos reformos klausimais ir pristatyti pasirengimo šios srities naujovėms gerosios praktikos pavyzdžiai. Renginys  buvo gyvai transliuojamas. Konferencijos vaizdo įrašas yra pasiekiamas Teisingumo ministerijos „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/pg/teisingumas/videos/.

Parengta pagal informaciją, paskelbą adresu https://www.ada.lt/go.php/lit/Vdai-parenge-praneima-spaudai-12-oji-duomenu-apsaugos-diena-pokycius-pasitinkant.

LDM filialo LM ISC LIMIS informacija

 

 

Atnaujinta: 2018-01-30