Kultūros paveldo skaitmeninis turinys viešinamas ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos interneto svetainės skyriuje „Elektroniniai ištekliai“

Kauno apskrities viešoji biblioteka paskutiniais metais daug sukurto kultūros paveldo skaitmeninio turinio viešina savo interneto svetainės skyriuje „Elektroniniai ištekliai“. Jame yra nuorodos ne tik į šios bibliotekos elektroninį katalogą, bet ir į įvairias duomenų bazes, tarp kurių prenumeruojamos ir terminuotos prieigos bei laisvos prieigos duomenų bazės. Turiningi bibliotekos sukurti skyreliai „Virtualūs produktai“ bei „Kraštiečiams“.

„Virtualių produktų“ skyrelyje – aktyvios nuorodos į žinynus Kaunas: datos ir faktai,  Žymūs Kauno žmonės: atminimo įamžinimas ir Kauno menininkai. Čia skelbiamos ir virtualios parodos, tarp kurių yra Kauno bažnyčios (2018 m.),  Algirdo Patacko „Pastogės“ Lietuva, Asmenybė ir knyga (2017 m.), Kaunistikos skaityklos virtualios parodos, AVBA ekspedicija Lenkijoje, Juozas Indra: gyvenimas, skirtas muzikai, Įsikūrę prie Nemuno, Maironis muzikos erdvėje, Iškiliausi tarpukario kauniečiai, Muzikinių antradienių ir trečiadienių aidai, Gyvojo žodžio almanachas „Ąžuolynas“, Tarp knygų ir ąžuolų,  Asmenybė ir knyga (2007 m.) bei daugelis kitų.

LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2019-11-25