Lietuvos kartografų draugija kartu su partneriais kviečia į 2019 m. lapkričio 22 d. Vilniuje organizuojamą konferenciją Cartocon 2019 

Lietuvos kartografų draugija kartu su partneriais šiemet organizuoja šiuolaikinių kartografijos ir GIS mokslo bei technologijų konferenciją apie kartografijos bei GIS (geografinių informacinių sistemų) technologijų taikymą bei mokslinių tyrimų praktiką Lietuvoje: istoriją, šiandienos patirtis, ateities perspektyvas. Tai renginys visiems, kurie naudoja, kuria, tyrinėja, programuoja ar tiesiog domisi žemėlapiais.

Konferencijos organizatoriai skelbia, kad Cartocon 2019 (išsami informacija apie renginį skelbiama internet svetainėje www.cartocon.lt) – išskirtinė proga Lietuvoje vienoje vietoje išgirsti kartografijos, geografinės informacijos mokslo ir technologijų bei nuotolinių tyrimų sričių specialistus, pristatančius naujausius pasiekimus bei tendencijas.
Renginys vyks Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius).
Šių metų konferencijos tematika – erdvė, aplinka ir žemėlapiai. Renginį sudarys plenarinė sesija, teminė sesija bei QGIS taikymo praktinis seminaras.

Konferencijos programa skelbiama čia.

Registruotis į renginį iš anksto galite čia.
Studentams dalyvavimas konferencijoje nemokamas.
Visiems dalyviams bus siunčiamas renginio dalyvio pažymėjimas.
Ankstesnių metų konferencijų įspūdžiai ir medžiaga.

Kontaktai:

Lietuvos kartografų draugija

M. K. Čiurlionio 21/27

LT-03101 Vilnius

Atnaujinta: 2019-10-02