Modernūs muziejai: Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus virtualiai

Paskutiniais metais nėra tekę sutikti žmogaus, kuris būtų nusivylęs apsilankymu Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje (adresas: Laisvės al. 106, Kaunas. Tel. (8 37) 229675. El. paštas: info@zoomuziejus.lt).

Šio muziejaus nuolatinė ekspozicija ne tik moderni, bet ir įtaigi. Apgalvotai išdėstyti eksponatai. Matomose vietose įrengti išsamesnę informaciją apie muziejų ir juose saugomus rinkinius, atskirus eksponatus pateikiantys informaciniai terminalai. Ekranuose rodoma aktualūs skaitmeniniai vaizdo įrašai ir nuotraukos.

Neseniai muziejus nudžiugino ir virtualia ekskursija po muziejų. Ji skelbiama internete adresu: http://www.zoomuziejus.lt/muziejus-virtualiai/. Naujoje interneto svetainėje galima pamatyti ne tik muziejaus ekspozicijas, bet ir išsamiau susipažinti su jo  rinkiniais. Į svetainę yra įdiegtas  integruotas virtualus turas. Jame  – 360 laipsnių interaktyvios panoraminės T. Ivanausko zoologijos muziejaus nuotraukos interneto naudotojus supažindina su muziejaus ekspozicijomis ir fondais. Jos padeda pasijusti tarytum realiai apsilankius muziejuje. Taigi, muziejus ragina susipažinti su jo ekspozicijomis ir vertingiausiais eksponatais net neišeinant iš namų.

Nemažai informacijos apie muziejuje saugomus eksponatus pateikiama ir Lietuvos integralioje muziejų informacinėje sistemoje (LIMIS), jo viešojoje prieigoje – portale www.limis.lt >

Tekstas parengtas naudojant informaciją, skelbiamą Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus leidiniuose

Atnaujinta: 2017-07-04