Nacionalinės bibliotekos skaitytojams – laikina prieiga prie duomenų bazės „Medici.tv“

Iki 2020 m. rugsėjo 3 d. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos skaitytojai, besidomintys klasikine muzika, opera ir baletu, turės galimybę mėgautis duomenų bazėje „Medici.tv“ skelbiamais įrašais.

Nacionalinės bibliotekos pranešime rašoma:

„Duomenų bazė „Medici.tv“, kurioje gausu klasikinės muzikos koncertų, baletų ir operų įrašų, istorinių dokumentinių įrašų, garsiausių pasaulio muzikų meistriškumo kursų, tampa laikinai prieinama Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos skaitytojams.

„Medici.tv“ rasite daugiau nei 3000 muzikinių kūrinių, daugiau nei 1700 dokumentinių filmų, koncertų ir mokymų. Be to, per metus tiesiogiai transliuojama daugiau nei 150 įspūdingiausių koncertų iš prestižinių viso pasaulio koncertų salių ir muzikos festivalių. Kviečiame išbandyti ir įvertinti šią duomenų bazę patiems. Ji prieinama anglų, rusų, ispanų ir prancūzų kalbomis.

„Medici.tv“ duomenų bazę galite pasiekti užsukę į Nacionalinę biblioteką, prisėdę prie bet kurio skaityklose esančio kompiuterio ir paspaudę šią nuorodą. Kaip prisijungti prie duomenų bazės iš namų ar iš kitos jums patogios vietos, sužinosite čia.“

Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos informacija

Atnaujinta: 2020-08-05