Panevėžio bibliotekininkai kviečia pažinti Panevėžio kraštą ir jo žmones virtualiai

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, prasidėjus karantinui, kaip ir kitos Lietuvos bibliotekos, lankytojams teikia tik nuotolines paslaugas. Didžiausias pagalbininkas šiuo atveju jiems – internetas. Karantinas bibliotekos darbuotojų neužklupo nepasirengusių tokiam darbui. Kūrybingas ir darbštus šios bibliotekos kolektyvas yra sukūręs interneto portalą krašto istorijai ir kultūrai pažinti https://paneveziokrastas.pavb.lt/, tad  karantino laikotarpiu bibliotekininkai gyventojus kviečia su Panevėžio kraštu susipažinti virtualiai. Portale pateikiamas Panevėžio jubiliejinių datų kalendorius, virtualios galerijos „Skultptūros viešosiose Panevėžio erdvėse“, „Atminimo ženklai Panevėžyje“. Portale daug aktualios informacijos ir apie šio krašto svarbiausius istorijos įvykius bei asmenybes. Ji skelbiama skyriuje „Panevėžio istorijos puslapiai“.

Su bibliotekos sukurtomis virtualiomis parodomis galima susipažinti adresu virtualių parodų skyriuje adresu https://paneveziokrastas.pavb.lt/objektai-faktai-zmones/virtualios-parodos/.

Šio portalo lankytojams laisvalaikį siūloma praleisti ir žaidžiant pažintinius, lavinamuosius žaidimus Juos rasite adresu https://paneveziokrastas.pavb.lt/zaidimai/. Čia žaidimų – net 10:

LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2020-04-21