Pažink Lietuvos nacionalinį dailės muziejų virtualiai

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus kovo 17 d. savo naujienlaiškyje informuoja, kad „iki kovo 30 d. Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padaliniai nedirbs, bet muziejus pats ateis pas Jus į svečius, jei tik būsite įsijungę internetą.“

IŠSAMIAU:

2020 m. kovo 16 d. – kovo 30 d.

Dėl koronaviruso iki kovo 30 d. laikinai bus uždaryti visi Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padaliniai. Nevyks visi numatyti renginiai. Tačiau nenusiminkite, esame parengę Jums staigmenų, kurias rasite muziejaus Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/dailesmuziejus/

ŠIANDIEN FACEBOOKE

Ryškiausias Lietuvos plakatistas Juozas Galkus pats veda ekskursiją savo personalinėje parodoje „Ne tik gatvei…“. „Plakatas – dailės kūrinys, bet ne muziejui, o gatvei“, – taip maestro apibūdino nevienareikšmę ilgus metus jo puoselėto žanro paskirtį.

Jei neturite prisijungimo prie Facebook, galite ją pasižiūrėti muziejaus Youtube kanalu:

https://www.youtube.com/watch?v=hSuPhG-EttI

Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus edukatorius, Gustas Jagminas siunčia linkėjimus ir sako, kad plakatą koliažo technika galite susikurti ir būdami namuose. Pradžiai kviečia pasivaikščioti kartu su dailininku Juozu Galkumi po parodą, o vėliau kartu su visa šeima drauge pasinerti į smagų kūrybos procesą.

Kad laikas namuose su vaikais tekėtų prasmingai, siunčiame Jums dvi puikias interaktyvias spalvinimo ir dėlionių knygas:

https://www.ldm.lt/spalvink-vilniu/

Žaisdami iš naujo pažinsite Vilnių, rasite grafikos, tapybos darbus, kuriuos per šimtmečius kūrė Vilnių mylėję menininkai. Su vyresniais vaikais tikrai nenuobodžiausite dalyvaudami edukacinėje pamokoje:

http://www.muziejuedukacija.lt/lt/vilniaus_murai_ir_

veidai?fbclid=IwAR24hfA3fvtarpwSmm5Do42UnPNomvOAMra3Sa98pa

CdtKKUMTSrQ8XngTo#video

Sveikatos, ramybės ir prasmingų įspūdžių!

LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2020-03-18