Renginys, skirtas pasigilinti į atviro kodo IT infrastruktūros technologijų naujoves ir jų teikiamas naudas

Spalio pirmąją savaitėę UAB BAIP pardavimų direktorius Artūras Milašauskas ir IT architektas Algimantas Slabada dalyvavo Stokholme vykusiame RedHat Forume (RedHat Nordic Forum), subūrusiame daugiau nei 1000 IT infrastruktūros specialistų, IT paslaugų tiekėjų bei vartotojų. Jie yra pažadėję pasidalinti savo įspūdžiais iš šio forumo bei karščiausiomis naujienomis  2019 m. spalio 9 d., trečiadienį, vyksiančiame UAB BAIP organizuojamame renginyje – susitikime su RedHat atviro kodo debesijos technologijų ekspertais Matti Nieminen ir Tommi Sohlber.

Taigi, kaip išplatintoje informacijoje rašo renginio organizatoriai, „BAIP kartu su ekspertais iš RedHat organizuoja renginį, skirtą pasigilinti į atviro kodo IT infrastruktūros technologijų naujoves ir jų teikiamas naudas.
Renginio metu aptarsime, kokiu būdu konkrečios technologijos užtikrina organizacijoje vykstančių procesų sklandumą bei greitį, suteikia neribotas infrastruktūros plėtros galimybes, padeda optimizuoti kaštus bei resursus – tai senas IT vadovų ir visų veiklos žmonių iššūkis vykdant projektus.
„Polinkis keistis ir greitai prisitaikyti prie rinkos ir organizacijos vidinių poreikių yra svarbūs veiksniai kuriant konkurencingumą. Procesai, kultūra ir technologijos yra esminės dedamosios kuriant inovacijas, o inovacijos sukuria sėkmingas įmones ir organizacijas“, tvirtina Martin Larsson, RedHat technologijų ekspertas, šių metų pavasarį pristatęs didelio susidomėjimo sulaukusį pranešimą OpenSource technologijų tema Vilniuje vykusioje BAIP organizuotoje konferencijoje „Technologijos ir atsparumas 2019“.
Kviečiame dalyvauti ir kartu tęsti pavasarį pradėtą diskusiją atviro kodo sprendimų debesijos technologijų tema!“

PROGRAMA

Spalio 9 d. (trečiadienis)
UAB BAIP konferencijų salė SAULĖ (BAIP ofisas, Vilnius, Gynėjų g. 14, II aukštas)
9.00–9.30  Pasitinkame, vaišiname kava ir lengvais pusryčiais.
9.30–9.35 Renginio temų pristatymas.
9.35–10.20 Standartizuoti DevOps sprendimai hibridinio debesies infrastruktūroms (RedHat OpenShift, RedHat Ansible Automation, DEMO).
10.20–11.00 „On premises“ debesies infrastruktūros plėtra turimos infrastruktūros transformacijai (RedHat CloudForms, RH Virtualization, RH OpenStack, RH Ceph Storage).
11.00–11.30 BAIP patirtis: praktiniai palyginimai su įprastais sprendimais.
REGISTRACIJA: registracija@baip.lt.

Pagal UAB BAIP peteiktą informaciją tekstą parengė LDM filialas LM ISC LIMIS

Atnaujinta: 2019-10-07