Rugsėjo 15–17 d. vyks virtuali Lietuvos Esri naudotojų konferencija

UAB „Hnit-Baltic“ – geografinių informacinių sistemų lyderė Baltijos šalyse, įgaliotoji JAV kompanijos „Esri Inc.“ atstovė, ArcGIS programinės įrangos platintoja – rengia virtualią konferenciją Lietuvos Esri naudotojams, kuri vyks 2020 m. rugsėjo 15–17 d. Dalyvavimas nemokamas.

Konferencija skirta ne tik įgudusiems geografinių informacinių sistemų (GIS) ekspertams, bet ir vadovams, studentams, dėstytojams, inovatyvių technologijų entuziastams ar tiesiog žemėlapių mėgėjams.

Virtuali konferencija vyks tris dienas po dvi valandas. Jos metu bus pristatytos aktualiausios GIS technologijų naujovės, dalijamasi ArcGIS naudotojų patirtimi, diskutuojama.

„Hnit-Baltic“ konferencijos skelbime rašoma:

„Kodėl verta dalyvauti?

  • Supažindinsime su svarbiausiomis Esri technologinėmis naujovėmis, įdomiausiais Lietuvos GIS naudotojų projektais ir gerąja ArcGIS produktų ir erdvinių duomenų taikymų praktika.
  • Išgirsite tiesiogiai iš naudotojų apie įdiegtus ArcGIS sprendimus turto valdymo, lauko darbų organizavimo, informacijos viešinimo ir kituose procesuose.
  • Sužinosite, kokie pokyčiai mūsų visų laukia artimiausioje ateityje: kaip keisis geodezinių matavimų, statybos ir naujos infrastruktūros projektavimo procesai, ar pradėsime aktyviau renovuoti daugiabučius, ar gyvensime saugiau ir sveikiau.“

Konferencijos programa ir registracijos anketa:  https://bit.ly/2G36qNB

Daugiau apie GIS technologiją: https://www.gisbaltic.eu/lt-lt/home

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą gisbaltic.eu informaciją

Atnaujinta: 2020-08-27