Suskaitmeninto kultūros paveldo poveikio vertinimas: Europeanos vebinarų serija

Kaip vertinti ir matuoti suskaitmeninto kultūros paveldo poveikį? Kaip tai gali padėti organizacijoms ir institucijoms išlikti?

Europeana kviečia kultūros paveldo sektoriaus profesionalus dalyvauti vebinarų serijoje, kuri supažindins su Europeanos poveikio vadovu (angl. Europeana Impact playbook), skirtu padėti institucijoms geriau planuoti, matuoti ir suprasti suskaitmeninto kultūros paveldo daromą poveikį.

Nuo 2015 m. bendradarbiaudama su kultūros paveldo profesionalais iš viso pasaulio, Europeana kuria vadovą, kuris žingsnis po žingsnio padės nustatyti kultūros ir atminties institucijų – muziejų, bibliotekų, archyvų – poveikį jų paslaugų vartotojams.

2020 m. rugsėjo–2021 m. vasario mėn. vyksiančių vebinarų dalyviai sužinos, kaip naudotis Poveikio vadovu, kaip apibrėžiamas poveikis kultūros sektoriuje, kodėl svarbu apie jį galvoti ir kaip geriausia pradėti jį matuoti.

Vebinarų metu bus pristatytos 4 metodologijos fazės su praktiniais pavyzdžiais ir vadovą išbandžiusių institucijų gerosiomis patirtimis, dalyviai bus skatinami naudotis vadovu savo darbe ir dalintis grįžtamuoju ryšiu.

Vebinarų tvarkaraštį registracijos formą rasite čia. 

Europeanos Poveikio vadovą galite parsisiųsti čia

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą Europeana Pro informaciją

Atnaujinta: 2020-09-28