Tarptautinio MUSE konkurso laimėtojai geriausių videoįrašų, filmų ir kompiuterinės animacijos kategorijoje

Viena iš tarptautinio MUSE konkurso vertinimo kategorijų – geriausi videoįrašai, filmai ir kompiuterinė animacija (Video, Film, and Computer Animation).

Išsamiau apie šį konkursą ir jau skelbiamas 2018 m. konkurso sąlygas skaitykite interneto svetainėje „American Alliance of Museums“ http://aam-us.org/about-us/grants-awards-and-competitions/muse-awards). Apie visus MUSE 2016 m. laimėtojus informacija internete pateikiama adresu http://www.inparkmagazine.com/aam-2016-awards/, o apie 2017 m. geriausiuosius –

http://aam-us.org/about-us/grants-awards-and-competitions/muse-awards/past-award-winners/2017-muse-awards .

Minėtoje videoįrašų, filmų ir kompiuterinės animacijos kategorijoje 2016 m. aukso laimėtoju buvo pripažintas Field muziejaus (Field Museum) projektas „Jungtis: Billo Stenlio istorija“ (The Switch: A Bill Stanley Story). Vykdant šį projektą buvo sukurtas pasakojimas apie muziejininką, tyrinėtoją ir mokslininką Billį Stanlį, kuris Field muziejuje dirbo kelis dešimtmečius. Jis nuolat siekė atradimų, domėjosi mokslu ir tai skatino daryti tiek mažus, tiek suaugusiuosius. Apie projektą išsamesnė informacija internete pateikiama adresu https://www.fieldmuseum.org/about/science-education/gantz-family-collections-center/remembering-bill-stanley , o sukurtą filmą galima peržiūrėti adresu  https://www.youtube.com/watch?v=HwaaH6ILs40 .

2016 m. sidabro laimėtoju šioje kategorijoje pripažintas Amerikos gamtos istorijos muziejaus (American Museum of Natural History) projektas „Tinkamas laikas“ (Shelf Life)  https://www.amnh.org/shelf-life .

2016 m. bronzos laimėtoju MUSE konkurso kategorijoje Video, Film, and Computer Animation tapo Modernaus meno muziejaus (Museum of Modern Art) projektas „Modernus menas ir idėjos“ (Modern Art and Ideas). Jo metu gyventojams buvo organizuojami nemokami video kursai apie šiuolaikinį meną. Apie šį projektą internete informacija pateikiama adresu https://www.coursera.org/learn/modern-art-ideas . Daugiau video paskaitų internete šia tema skelbiama adresu https://www.moma.org/research-and-learning/classes/online .

LDM filialo LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2017-12-16