Užburiantys Lietuvos dvarai ir juos supanti gamta – viename vaizdo klipe

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija kviečia pažinti šalies kultūrinį paveldą – gamtos apsuptas istorines pilis ir dvarus. Juos pamatyti galite naujajame asociacijos sukurtame vaizdo klipe.

Vaizdo klipas yra 2019–2020 m. Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos vykdomo projekto „Lietuvos pilių ir dvarų žinomumo didinimas elektroninės rinkodaros priemonėmis“ dalis. Šio projekto metu pilys ir dvarai, esantys prioritetinėse traukos vietovėse, pristatomi kaip saugotinas kultūros paveldas, kurį kviečiama pažinti ir patirti jo unikalią atmosferą.

Projekto svetainėje skelbiamame pranešime rašoma:

 „Magišką pilių, dvarų ir pačios Lietuvos grožį atskleidžia vykdant projektą sukurtas vaizdo klipas. Už kadro – ilgos kelionės per Lietuvą, įvairiausios oro sąlygos, didžiulės kūrėjų kantrybės, užsispyrimo, o kartais netikėtų sprendimų reikalavęs procesas. Rezultatas – užfiksuoti dieną pasitinkančios gamtos vaizdai, rūkuose skendinčios medžių viršūnės ir pilies bokštai, saulės nutvieksti istoriniai pastatai iš paukščio skrydžio. Prisilietus meniškai rankai visa tai naujajame vaizdo klipe supinama į trumpą, bet kerinčią istoriją.

Besimainantys pilių ir dvarų, jų aplinkos ir gyvybe alsuojančios gamtos vaizdai nukels į užburiančią pasaką, o balsas už kadro pakvies tapti jos herojais. Kurios pilies, kurio dvaro vartus norėtųsi praverti šiemet?“

Daugiau apie Lietuvos pilis ir dvarus galite sužinoti naujoje interneto svetainėje. Čia lengvai rasite informaciją apie lankytinas vietas, jų unikalumą ir istoriją. Žemėlapiai ir artėjančių renginių kalendoriai padės susiplanuoti kelionės maršrutą. Patraukliai ir patogiai, su daug vaizdinės medžiagos informacija svetainėje pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Vaizdo klipas: https://youtu.be/QbhR3U_GoLs

Projekto svetainė: www.lietuvos.dvarai.lt/

Projekto socialiniai tinklai:

https://www.facebook.com/LithuanianManors/

https://www.instagram.com/lithuanianmanors/

Daugiau informacijos: www.dvarai.lt

Atnaujinta: 2020-06-12