Virtualūs turai po Kėdainius ir Kėdainių krašto muziejų

Seniai planavote aplankyti vieną gražiausių Lietuvos  miestų, turinčių seną ir įdomią istoriją, savitą architektūrą, daug kultūros paveldo objektų? Norėtumėte užsukti į turtingus rinkinius ir puikias ekspozicijas turintį šio miesto muziejų? Šiandien Jūs tai galite padaryti. Kėdainių krašto muziejaus interneto svetainėje www.kedainiumuziejus.lt skelbiama:

„Šiuo periodu, kai galimybės keliauti ir pažinti yra apribotos, kviečiame jus pakeliauti po Kėdainių miestą virtualiai ir susipažinti su svarbiausiais mūsų miesto kultūriniais objektais.

  1. Virtualiame ture pasivaikščiokite po Kėdainius, užsukite į Kėdainių krašto muziejų bei jo padalinius – http://baltic360.lt/objektai/kedainiai/.
  2. Kėdainių krašto muziejaus svetainėje galite rasti virtualų turą po Kėdainių miestą bei kraštą – http://www.kedainiumuziejus.lt/virtualus-turas/. Šiame virtualiame ture  galite susipažinti su ne tik dabar esančiais kultūros paveldo objektais, bet ir su nebeegzistuojančiais, sunaikintais.  Sužinokite, kur stovėjo senoji stačiatikių cerkvė bei kiti buvę svarbūs objektai Kėdainių istorijoje. Geltonai pažymėti objektai – tai Kėdainių krašto muziejui priklausantys pastatai. Objektai, kuriuos dar ir šiandien galite pamatyti – pažymėti žaliai. Na, o objektai, kurių nebėra – pažymėti raudona spalva.
  3. Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras taip pat kviečia į virtualų turą bei ateičiai susidaryti maršrutą po Kėdainių kraštą – https://www.kedainiutvic.lt/turizmas/lt/suplanuok-marsruta.“

Taigi, pažintis su Kėdainiais laukia įdomi ir turtinga. Neatidėliokite jos!

Parengta pagal Kėdainių krašto muziejaus informaciją

Atnaujinta: 2020-04-20