Europeana Radio

Šiandien interneto portale / platformoje „Europeana“ www.europeana.eu jau galima peržiūrėti ne tik milijonus kūrinių ir kitų kultūros paveldo objektų kopijų skaitmeninių  vaizdų, metaduomenis apie šiuos objektus, bet ir pasiklausyti „Europeanos“ duomenų bazėse saugomų sklaidai skirtų vaizdo, garso įrašų.

Klasikinė muzika, folkloras, populiarioji muzika, kalbos ir dialektai, gamtos garsai, radijo laidos, garsių žmonių kalbos ir kt. – visa tai šio portalo kolekcijoje. Su šiuo skaitmeniniu turiniu galima susipažinti laisvalaikiu ar dirbant interneto naršyklėje surinkus adresą https://goo.gl/WxvHAi ir susiradus dominančius įrašus. Čia Jūs turite galimybę pasiklausyti geriausių klasikinės, folkloro ir populiariosios muzikos įrašų iš įvairių Europos šalių atminties institucijų ir privačių rinkinių.

Išsamesnę informaciją apie „Europeanos“ garso įrašų lobyną internete rasite adresu   http://blog.europeana.eu/2017/01/europeana-radio-discover-listen-and-tag-the-music-from-europeana-music-collections/.

Parengė Dalia Sirgedaitė

Atnaujinta: 2017-12-14