Gegužės 8 d. viešojo sektoriaus atstovai kviečiami į „Digital Lunch & Learn“ virtualų susitikimą, skirtą virtualios realybės taikymo kultūros sektoriuje galimybėms aptarti

„Digital is now!“ – su tokiu šūkiu nuo šiol pasitinkame kiekvieną dieną, nes skaitmeninė transformacija tapo ne ateities planais, bet kiekvieno iš mūsų kasdienio darbo dalis. Karantinui pakeitus mūsų gyvenimo ir darbo būdus, kviečiame penktadienio pietų pertraukas praleisti naudingai ir drauge pasiruošti skaitmeninei dabarčiai ir ateičiai penktadieninių „Digital Lunch & Learn“ virtualių susitikimų metu! Virtualūs susitikimai skirti viešojo sektoriaus atstovams, tačiau atviri visiems.

Šios savaitės susitikimo tema – „VIRTUALI REALYBĖ: ar galime „patirti“ kultūrą, švietimą ar mediciną?“

Nors virtuali realybė daugeliui asocijuojasi su žaidimais ir pramogomis, ši technologija turi daug potencialo keisti ir kitas gyvenimo sritis. Virtuali realybė gali iš esmės pakeisti mūsų suvokimą, kas yra viešasis sektorius, sukurti visiškai naują priėjimą prie kultūros, švietimo ar medicinos paslaugų bei pakeisti šių paslaugų tiekimo būdus. Kaip gali atrodyti mūsų realybė pritaikius virtualiąją?

Renginio programa:

– Liudas Ubarevičius, „SneakyBox“ vadovas. „Virtuali realybė viešajame sektoriuje – misija įmanoma?“

– Dr. Jolanta Karpavičienė, Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja. „VR Valdovų rūmuose: kuriame skaitmenines pilis ar pasididžiavimą Lietuva?”

– Diskusija „Ar virtuali realybė persikels iš žaidimų į viešąsias paslaugas?“

Diskusijoje dalyvauja „SneakyBox“ vadovas Liudas Ubarevičius, Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė, KTU Virtualiosios ir papildytosios realybės laboratorijos vadovas Andrius Paulauskas, Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro ir Bubių mokyklos direktorius Vaidas Bacys, „Trys Kubai“ vadovas Darius Kniūkšta ir „Gluk Media“ projektų vadovas Valdas Skinderis.

Diskusiją moderuoja CERN mokslininkas Mindaugas Šarpis.

Tiesioginė renginio transliacija — jau šį penktadienį, gegužės 8 d., 11:00 GovTech Lab Lithuania Facebook puslapyje. Renginys vyks lietuvių kalba.

„Digital Lunch & Learn“ organizatorių informacija

Atnaujinta: 2020-05-07