Mobili programėlė „Apie jūrą, Lietuvą ir mus“ kviečia leistis į kelionę ir laimėti prizą

„Apie jūrą, Lietuvą ir mus“ – tai Lietuvos jūrų muziejaus mobili programėlė, vaikus ir suaugusius kviečianti į žaismingą pažintinę kelionę po Lietuvos laivybos istoriją.

Programėlę į savo telefonus galite atsisiųsti iš elektroninių parduotuvių „GooglePlay“ ar „APPstore“, paieškos lange įvedę „Jūrų muziejaus gidas“. Įsijungę programėlę pasirinkite kalbą (lietuvių, anglų arba rusų) ir savo kelionės vedlį: kapitoną Liudvę, laivo žiurkę Žožo arba jūrininko sūnų Marių. Sekdami istoriją programėlėje, vedlio būsite kviečiami fotografuoti savo dieną, o smagios ir turiningos kelionės pabaigoje el. paštu gausite ją įamžinančią knygą pdf formatu. Knygoje rasite savo fotografijas ir virtualioje kelionėje patirtą istoriją.

Išbandžiusius programėlę, Lietuvos jūrų muziejus kviečia užpildyti anketą ir kas savaitę laimėti nemokamą bilietą į muziejų (jį galėsite aplankyti po karantino) arba suvenyrą iš muziejaus krautuvėlės. Anketą rasite čia.

Programėlė „Apie jūrą, Lietuvą ir mus“ yra ES Pietų Baltijos regioninio bendradarbiavimo programos tarptautinio projekto „Baltic Museums: Love IT!“ produktas.

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą Lietuvos jūrų muziejaus informaciją

Atnaujinta: 2020-04-03