Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos elektroninių knygų rekomendacijos skaitytojams

Bibliotekų elektroninių paslaugų portale www.ibiblioteka.lt galite rinktis iš 2200 elektroninių knygų ir skaityti jas nemokamai. Tam Jums reikės tik LIBIS skaitytojo pažymėjimo, skaitymui tinkamo elektroninio įrenginio ir interneto prieigos. Jei neturite pažymėjimo, reikėtų užsiregistruoti portale, savo tapatybę patvirtinant per „Elektroninius valdžios vartus“. Portale prisijungę su skaitytojo pažymėjimu ir išsirinkę elektroninę knygą, galite ją užsisakyti 14-ai dienų su galimybe pratęsti skaitymo laiką iki mėnesio. Norėdami susipažinti su pasirinktos knygos ištrauka, galite pasinaudoti funkcija „Pavartyti“. Vienu metu galite skolintis dvi knygas.

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia prisijungti prie virtualių skaitytojų būrio ir teikia elektroninių knygų rekomendacijas, padedančias išsirinkti iš kelių tūkstančių elektroninių knygų.

Pateikiame nuorodas į pagal temas sudarytų bibliotekos rekomenduojamų knygų sąrašus.

1. Apie meilę. Atraskite premijomis apdovanotas knygas, pasakojančias ne tik apie romantinę meilę, bet ir apie meilę gyvenimui, gamtai, artimui ir net apie įsimylėjusią mirtį.

2. Apie asmeninius finansusSąrašas motyvuojančių knygų, kurias perskaitę sužinosite, kokius įpročius galite užsiugdyti, norėdami pagerinti savo finansinę padėtį ir viso gyvenimo kokybę, įveikti stresą ir priimti permainas, taip pat alternatyvių būdų rasti savo kelią į sėkmę.

3. Apie šiltuosius kraštusŠios knygos Jus nukels į karščiu alsuojančias šalis: Italiją, Maroką, Kubą, Indiją. Leiskitės į keliones kartu su aistringais romanų veikėjais ir patirkite atostogų džiaugsmą neišeidami iš namų.

4. Apie vidinę harmoniją. Įkvepiantys lietuvių kunigų – Juliaus Sasnausko, Algirdo Toliato, Antano Saulaičio – pamokslai, apmąstymai, pašnekesiai padės ieškantiems atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus ir praskaidrins kasdienybę.

5. Apie lyderystę. Šis knygų sąrašas sudomins ieškančius praktinių patarimų iš sėkmingų vadovų ir lyderystės ekspertų apie lyderio savybes, jų ugdymą bei stiprinimą.

6. Reikšmingiausios lietuvių autorių knygos. Sąrašą sudaro per paskutinius keletą metų išleistos lietuvių autorių knygos suaugusiems, įtrauktos į Kūrybingiausių knygų dvyliktuką ir Metų knygos penketuką. Atraskite modernią savo šalies prozą!

Iliustracija – LNMMB plakatas, reklamuojantis Bibliotekų elektroninių paslaugų portalą.

Tekstas parengtas pagal Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos informaciją

 

Atnaujinta: 2020-05-04