Nemokami internetiniai seminarai: kaip užtikrinti duomenų saugumą dirbant nuotoliniu būdu ir kaip dirbti su „Microsoft Teams”

IT sprendimų ir paslaugų įmonės „ATEA” informacinis pranešimas

Praėjusi savaitė Lietuvoje buvo ganėtinai chaotiška: darbuotojams, kurių namai virto biuru, ir verslams, kurie privalėjo užtikrinti duomenų saugumą dirbant nuotoliniu būdu. Tiesa, tai ganėtinai rimtas iššūkis, jei su tuo dar nebuvote susidūrę ir nežinote kokios saugumo priemonės reikalingos. Atsižvelgiant į situaciją, kuomet nuotoliniu būdu reikės dirbti mažiausiai dar dvi savaites, norime jus pakviesti prisijungti prie internetinio seminaro, kuriame plačiau papasakosime, kaip reikia užtikrinti duomenų saugumą dirbant nuotoliniu būdu. Į šį webinarą galite užsiregistruoti ir dalyvauti visiškai nemokamai, turėsite progą užduoti jums kylančius klausimus Atea saugumo specialistams Ramūnui Sasnauskui bei Laurynui Glambai.

Internetinis seminaras vyks kovo 25 d. 14 val. 

Planuojama trukmė 1 val. 

Registracija į internetinį seminarą: https://bit.ly/2UfZotj

Antroji iniciatyva aktuali tiems, kurie savo susitikimus perkėlė į Microsoft Teams platformą arba ketina tai padaryti. 

Praėjusią savaitę mes Jums rekomendavome kelis nemokamus įrankius, kurie galėtų Jums padėti komunikuoti nuotoliniu būdu. Džiaugiamės, kad ne vienas pasinaudojote pasiūlymu ir kreipėtės į mus su tam tikrais klausimais, kaip įdiegti ir naudoti pasiūlytas platformas. Iš skambučių bei laiškų gausos supratome, kad kylančių klausimų daug, todėl nutarėme sukurti atvirą ir viešą Teams grupę.
Šioje grupėje Atea specialistai ir įvairių organizacijų atstovai bendradarbiaudami sieks padėti kuo daugiau verslo ir viešojo sektoriaus dalyvių tinkamai pasirengti nuotoliniam darbui bei pritaikyti Microsoft Teams platformą praktiniam panaudojimui kasdieninėje veikloje. Grupėje bus pateikiama naudinga informacija, mokomoji medžiaga, instrukcijos, patarimai dėl Microsoft Teams diegimo ir naudojimo. Taip pat bus galima užduoti klausimus aktualius skirtingoms organizacijoms specifiniams jų poreikiams išspręsti.

Atea specialistai pradės darbą kovo 25 d. 13:00 val. todėl skatiname Jus registruotis, kurti bendruomenę ir padėti vieni kitiems.  

Registracija į Teams grupę: https://bit.ly/33HFHhc

UAB „ATEA” informacija

Atnaujinta: 2020-03-25