Viktorijos ir Alberto muziejus kviečia pasisiūti sukneles pagal ikoniškus modelius

Londone įsikūręs Viktorijos ir Alberto muziejus šį pavasarį džiugina mados ir siuvimo mėgėjas nemokamais legendinių suknelių šablonais ir siuvimo instrukcijomis.

Vadovaudamiesi instrukcijomis, galite pasisiūti dvi sukneles – „Georgie” ir mini pagal žymios dizainerės Mary Quant modelius, eksponuojamus Viktorijos ir Alberto muziejuje. „Georgie” modelio suknelė, sukurta 1962 m., pasižymi XX a. vidurio elegancija, o mini suknelė su kišenėlėmis suteikia lengvos žaismės. Suknelių siuvimo instrukcijas rasite čia ir čia.

Viktorijos ir Alberto muziejaus dizaino ir dekoratyvinio meno kolekcija, apimanti daugiau nei 2, 27 mln. eksponatų ir 5000 metų laikotarpį, yra didžiausia pasaulyje. Tai vienas įdomiausių muziejų tiems, kas domisi architektūra, baldų dizainu, mada, tekstile, fotografija, skulptūra, tapyba, juvelyrika, keramika, Azijos menu ir dizainu, knygos menu, teatru ir performansais. Kitaip tariant, Viktorijos ir Alberto muziejus turi kuo patraukti kiekvieną lankytoją. „Google Arts & Culture“ platformoje galite apžiūrėti daugiau nei 5000 muziejaus eksponatų ir 11 virtualių parodų, tarp kurių ir parodos, skirtos ispanų mados dizaineriui, „Balenciaga“ mados namų įkūrėjui Cristóbaliui Balenciagai, viduramžių Anglijos siuvinėjimo šedevrams, Indijos tekstilei ir kt.

Visa tai rasite čia.

Atnaujinta: 2020-04-10