2018 m. gegužės 29–30 d. Klaipėdoje vyks tarptautinė konferencija „Biblioteka – sumanios visuomenės ugdymui“

Gegužės 29-30 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje organizuojama tarptautinė bibliotekininkų konferencija „Biblioteka – sumanios visuomenės ugdymui“. Šios konferencijos tikslas yra suburti įvairių Europos šalių bibliotekininkus, kad šie dalintųsi savo bibliotekų gerąja patirtimi, inovacijomis bei siektų konstruktyvaus bendradarbiavimo tarpusavyje ateityje.

Konferencijos metu bus kalbama apie bibliotekų edukacines erdves, kurios yra laisvai prieinamos visoms visuomenės grupėms, siekiant įtraukti socialiai pažeidžiamas grupes į kokybiškas viso gyvenimo mokymosi programas. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas temoms, susijusioms su visuomenės neformaliu švietimu, motyvacija, skaitymo didinimu, kūrybiškumu, inovacijų plėtra bei apžvelgiamos kitos aktualios šiuolaikinio greitai besikeičiančio pasaulio temos.

 

Nuotr. Eugenijaus Maciaus

 

Ši konferencija naudinga ne tik tuo, kad įvairių Lietuvos ir Europos šalių bibliotekos apsikeis moksline informacija apie bibliotekų vykdomas veiklas, tarptautinius projektus, bet ir sukurs pamatą tolimesniam bibliotekų bendradarbiavimui ir sveikos konkurencijos didinimui.

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka – didžiausia Vakarų Lietuvos regiono valstybinė universali biblioteka, aptarnaujanti mūsų šalies ir užsienio piliečius. Todėl tarptautinė konferencija yra puiki galimybė bibliotekai pasidalinti savo gerąja patirtimi, inovacijomis bei praplėsti akiratį apie kitų bibliotekų vykdomas veiklas ir projektus. Konferencijos organizatorė ir idėjos autorė – šios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė.

 

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos inf.

 

 

Atnaujinta: 2018-05-23