Kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ renginys „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“

2019 m. balandžio 25 d. 13.30 val. Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras kviečia į kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ renginį „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“, skirtą mokytojams.
Šiandien nieko nebestebina tai, kad spalvinimas tapo laisvalaikio praleidimo būdu, kurį mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji. Spalvinimo veikla ne tik lavina kūrybiškumą, suteikia gerų emocijų, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir streso, bet dažnai būna susieta ir su edukacija.

2018 m. Lietuvos dailės muziejus išleido spalvinimo knygą „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“ ir sukūrė to paties pavadinimo interaktyvų žaidimą. Šiuose leidiniuose pateikiami spalvinimui pritaikyti Lietuvos muziejuose saugomi tapybos ir grafikos darbai. Per juos skleidžiasi pasakojimas apie Vilniaus įkūrimą pagal šias temas: „Kunigaikštis Gediminas“, „Gediminaičiai“, „Medžioklė“, „Gedimino sapnas“, „Gedimino pilis“, „Vilniaus upės“, „Vilniaus miestas“, „Įvairių kultūrų miestas“, „Vilniaus globėjas“, „Vilniaus žemėlapis“. Spalvinkite tradicinę knygą – pieštukais, akvarele ar kitomis įprastinėmis priemonėmis, bei interaktyvią – naudodami asmeninius ar planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Atraskite naujų faktų ir įdomybių apie Vilniaus ir Lietuvos istoriją.

Kviečiame ateiti ir patiems išbandyti!

Renginio vieta
Lietuvos dailės muziejus (Didžioji g. 4, Vilnius)
Tel.: (8 5) 262 1883, (8 659) 57 846.

Informacija apie renginį „Ugdymo sode“ ir registracija:
https://bit.ly/2uwRIW9

Atnaujinta: 2019-03-27