Šimto metų jubiliejų mininti Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia išbandyti interaktyvų žaidimą „100 metų detektyvas“

Sudalyvauti šiame interaktyviame žaidime Jūs galite spalio 22–gruodžio 31 darbo dienomis užsukę į biblioteką ir pakilę į jos antrąjį aukštą. Žaidimo instrukcijos ieškokite informacijos poste.

Reklamuodami šį renginį bibliotekos specialistai pažymi, kad įsijungę į žaidimą Jūs „ne tik sužinosite netikėtų faktų ir slaptų bibliotekos istorijų, bet ir išbandysite savo proto aštrumą bei akies žvitrumą“.

Kuo šis žaidimas gali praturtinti Jūsų žinias?

Kaip informuoja žaidimo iniciatoriai, ši biblioteka „slepia ne vieną intriguojančią istoriją. Tai bene vienintelė Lietuvos didžioji biblioteka, net aštuonis kartus keitusi pavadinimą ir nuolat kilnota iš vienos vietos į kitą. O kur dar sovietmečiu sunaikintos bibliotekos knygos – net seni ir reti leidiniai… Vien 1950 m. į Petrašiūnų popieriaus fabriką ir žaliavų punktus buvo išgabenta per 30 tonų (!) knygų, be to, nemažai jų sudeginta bibliotekos katilinėje… Ir tai tik menka dalis to, ką galite sužinoti narpliodami „100 metų detektyvą“.

Informacija apie šį renginį skelbiama bibliotekos interneto svetainėje adresu https://www.lnb.lt/naujienos/4712-spalio-22-d-gruodzio-31-d-interaktyvus-zaidimas-100-metu-detektyvas ir bibliotekos „Facebook“ socialiniame tinkle.

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos informaciją

Atnaujinta: 2019-10-22