16-ajame Pasauliniame interneto valdymo forume – Lenkijos muziejų patirtys virtualių edukacijų srityje

Š. m. gruodžio 6 d. nuotolinėje Pasaulinio interneto forumo sesijoje „Museums in Virtual Space – Education, Dissemination and Audiences for Museum’s Online Offer“ trys didieji Lenkijos muziejai – Nacionalinis muziejus Varšuvoje, Jūrų muziejus Gdanske ir Varšuvos karališkoji pilis – pristatys savo virtualių edukacijų projektus ir naudojamus įrankius.

Sesijos metu bus diskutuojama apie skaitmeninę muziejų revoliuciją, būdus, kaip muziejų teikiamos elektroninės paslaugos gali pasiekti skirtingas auditorijas bei jų poreikius, nustatančius muziejų veiklos kryptis. Renginio tikslas – įvertinti muziejų veiklų efektyvumą ir muziejų lankytojų internetu poreikius.

Renginys yra 16-ojo kasmetinio Interneto valdymo forumo (IGF), vykdomo Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato, susitikimo dalis. Susitikimas vyks 2021 m. gruodžio 6–10 d. Katovicuose, Lenkijoje, ir nuotoliniu būdu.

Plačiau apie renginį: https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-day-0-event-106-museums-in-virtual-space-education-dissemination-and-audiences-for

Apie IGF 2021: https://www.intgovforum.org/en/content/invitation-to-the-sixteenth-annual-meeting-of-the-internet-%E2%80%8Egovernance-forum-igf-%E2%80%8E

Registracija: https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-registration

Tekstas parengtas pagal viešai prieinamą IGF informaciją

Atnaujinta: 2021-10-14