Abu Dabio Luvras kviečia aplankyti pirmąją pasaulyje greitkelio meno galeriją, kurioje ekskursija vedama radijo bangomis

Jeigu Jungtiniuose Arabų Emyratuose važiuosite į Abu Dabį keliu E11/Sheikh Zayed Road, įsijunkite radiją ir žvalgykitės į kelkraščius. Jūs pateksite į greitkelio meno galeriją, kurią įgyvendino naujasis Abu Dabio Luvro muziejus. Radijo bangos jums transliuos istorijas apie žinomus meno kūrinius, kuriuos tuo metu jūs matysite už lango. Tai bus milžiniško dydžio šedevrų reprodukcijos, skirtos jūsų kasdienybę kilstelėti į naują – grožio – lygmenį. Greitkelio ekspozicijoje – Van Gogo, Edouardo Manet, Leonardo da Vinčio, turkų dailininko Osmano Hamdi Bey ir kitų autorių darbų kopijos 6×9 metrų formatu.

Pakeliui pamatysite tik mažą dalį pavyzdžių iš Abu Dabio Luvro kolekcijos, kurią sudaro daugiau nei 600 meno kūrinių ir artefaktų.

Greitkelio meno galerija yra vienas iš naujojo muziejaus produktų Abu Dabyje, įgyvendintų švenčiant Jungtinių Arabų Emyratų Inovacijų mėnesį. Jis sukurtas siekiant sustiprinti meno įtaką kasdieniam žmonių gyvenimui.

Daugiau apie projektą – https://www.louvreabudhabi.ae/en/highway-gallery.

 

LDM filialo LM ISC LIMIS informacija

 

Atnaujinta: 2018-02-26