Britų muziejus lankytojams atveria 35 000 virtualių vietų

Britų muziejus ir bendrovė „Samsung“ po svarbaus atnaujinimo vėl atidarė apdovanojimų pelniusį „Samsung“ skaitmeninių atradimų centrą (Samsung Digital Discovery Centre, SDDC) ir paskelbė naują ambicingą skaitmeninio mokymosi programą, siejančią muziejus ir technologijas. Naujajame SDDC – platesnė virtualių vizitų Britų muziejuje programa. Atverta 35 000 vietų, kurias moksleiviai gali virtualiai aplankyti, taip pat pasimėgauti tiesioginiu bendravimu su muziejaus darbuotojais. Sesijos metu moksleiviai gali naudotis didelės raiškos skaitmeniniais ištekliais, tokiais kaip 3D skaitmeniniai objektai.

Virtualūs vizitai buvo sukurti atsižvelgiant į mokyklų programas. Šiuo metu naujajame SDDC – užsiėmimai priešistorinės Britanijos, Romos Britanijos ir Indo slėnio temomis. Planuojama parengti naujus modulius apie senovės Egiptą ir senovės Graikiją.

Tikimasi, kad visos Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos mokyklos be jokių papildomų mokesčių turės virtualią prieigą prie pasaulinės reikšmės muziejaus kolekcijos. Be to, Britų muziejus ir bendrovė „Samsung“ pradės kurti naujovišką ir jaudinantį programavimo kursą paaugliams. Jį formuoti padės patys jauni žmonės.

Parengta pagal digitalmeetsculture.net skelbiamą informaciją

Atnaujinta: 2019-09-25