Kviečiame švęsti! Čiurlionio gimtadienį sutikime pasinerdami į virtualų jo kūrinių pasaulį!

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ („Trail of Angels“), perkeliantis žiūrovą į M. K. Čiurlionio piešinių, muzikos fantastinį pasaulį, jau spėjo sužavėti pasaulį. Režisierės Kristinos Buožytės ir kūrybos prodiuserio Vitalijaus Žuko sukurtas projektas buvo atrinktas į 75-ojo Venecijos kino festivalio „Biennale college cinema – Virtual reality“ konkursinę programą. Visai patirčiai sukurti buvo panaudota net 60 menininko tapybos kūrinių!

2019 m. rugsėjo 21 d. M. K. Čiurlionio galerija kviečia susitikti kasmetinėje muziejaus šventėje ir šį kartą ne tik pamatyti ir išgirsti apie M. K. Čiurlionio kūrybą kitaip, bet ir įžengti į stebuklingą menininko darbų pasaulį padedant virtualios realybės projektui „Angelų takais“.

Renginyje Jūsų laukia visą dieną vyksianti nemokama programa: M. K. Čiurlionio kūrybos įkvėpto virtualios realybės projekto „Angelų takais“ peržiūra, originalios teminės ekskursijos – šį kartą ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis, teminės edukacinės programos. Tai sudarys galimybę lankytojams įvairiapusiškai pažinti M. K. Čiurlionio kūrybą ir, peržengus tradicinę meno patyrimo ribą, nebijoti interpretuoti meno kūrinių savaip.

Į VR PROJEKTO „ANGELŲ TAKAIS“ PERŽIŪRĄ BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (tel. (8 37) 22 14 18, el. p. ciurlionisdepartment@gmail.com).

ĮĖJIMAS Į MUZIEJŲ IR RENGINYS NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos apie renginį https://ciurlionis.lt/2019/09/10/angelu-takais-144-asis-m-k-ciurlionio-gimtadienis/,

Ievos Juozėnaitės interviu su projekto „Angelų takais“ kūrėjais http://pilnas.kaunas.lt/2019/09/10/muziejaus-treciadienis-su-gimtadieniu-mikalojau/.

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacija

Atnaujinta: 2019-09-18