Kvietimas dalyvauti tarptautinio projekto „DigMus: muziejų specialistų skaitmeninės kvalifikacijos stiprinimas“ seminaruose

Tarptautinio projekto „DigMus: muziejų specialistų skaitmeninės kvalifikacijos stiprinimas“ (angl. DigMus: Empowering Museum Professionals with Digital Skills) partneriai iš Lietuvos, Švedijos ir Estijos maloniai kviečia dalyvauti nemokamuose virtualiuose seminaruose, skirtuose muziejuose dirbančių specialistų skaitmeninių įgūdžių tobulinimui.

Seminaras „Digital Communication: Trends, Strategies, and Practices
Data: 2022-05-26
Laikas: 13:00–17:30 val. (Lietuvos laiku)
Registracijos nuoroda: https://digmus.eu/webinar-digital-communication-trends-strategies-and-practices/

Seminaro metu Toronto universiteto Informacijos fakulteto ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius dr. Costis Dallas pristatys svarbiausius teorinius institucinės komunikacijos aspektus ir apžvelgs vyraujančias skaitmeninės muziejų komunikacijos tendencijas. Praktinėje dalyje Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantė Justina Januškevičiūtė analizuos muziejų komunikacijos socialiniuose tinkluose atvejus ir mokys, kaip planuoti komunikaciją socialiniuose tinkluose ir efektyviai ją įgyvendinti. Paskutinėje dalyje mokymų dalyviai iš Estijos, Švedijos ir Lietuvos muziejų diskutuos apie skaitmeninės komunikacijos praktikas savo muziejuose ir keisis patirtimi.
Seminaras vyks anglų kalba.

Seminaras „Data-driven Perception and Collaboration between Museums and Public Audiences“
Data: 2022-06-02

Laikas: 15.00–17.30 val. (Lietuvos laiku)
Registracijos nuoroda: https://digmus.eu/webinar-data-driven-perception-and-collaboration-between-museums-and-public-audiences/

Seminaro metu bus aptariamos galimybės naujoms tvarioms muziejų ir jų lankytojų bendradarbiavimo formoms, pasitelkiant skaitmeninius išteklius ir suskaitmenintą turinį. Renginyje taip pat bus diskutuojama apie svarbius praktinius skaitmeninimo aspektus, tarp jų ir skaitmeninių kolekcijų duomenų valdymą bei viešinimą.
Seminaras vyks anglų kalba.

Seminaras „ICT Literacy and Strategic Planning: Digital Maturity Models“
Data: 2022-06-10

Laikas: 11:00–15:00 (Lietuvos laiku)
Registracijos nuoroda: https://digmus.eu/webinar-ict-literacy-and-strategic-planning-digital-maturity-models-for-organizations-and-museum-professionals/

Seminaro metu bus pristatomas ir praktiškai išbandomas specialiai projektui „DigMus“ sukurtas institucijos skaitmeninės brandos individualaus įsivertinimo įrankis, galintis padėti muziejų specialistams strategiškai planuoti organizacijos skaitmeninį potencialą ir geriau suprasti esančius trūkumus.
Seminaras vyks anglų kalba.

SVARBU!
Seminarų nuorodos bus pateiktos tik užsiregistravusiems asmenims nurodytais elektroninio pašto adresais vieną dieną prieš renginį.

Išsamiau apie projektą „DigMus: muziejų specialistų skaitmeninės kvalifikacijos stiprinimas“: https://digmus.eu/

Asmuo ryšiams
Donatas Snarskis, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro vadovas
Tel.: (8 5) 262 18 83, (8 659) 60 889
E. paštas: donatas.s@limis.lt

Atnaujinta: 2022-05-13