LM ISC LIMIS kvietimas muziejininkams registruotis į Kūrybinio rašymo seminarą

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras kviečia registruotis į mokymus Kūrybinio rašymo seminarą.

Temos
Kas yra gera istorija? Ką daryti, kad skaitytojui rūpėtų tai, ką rašome? Tekstas yra vaizduotės žaidimas. Kaip įsibrauti į skaitytojo vaizduotę? Redagavimas. Dažniausiai pasitaikantys teksto trūkumai; Praktika, per kurią beveik nereikės rašyti.

Programa

Seminare kviečiame dalyvauti
Muziejininkus, dirbančius skaitmeninio ir neskaitmeninio turinio kūrimo, sklaidos srityse, rašantiems tekstus muziejų lankytojams ir muziejų turinio skaitytojams.

Seminaro datos
2024 m. rugsėjo 12 d., rugsėjo 17 d., rugsėjo 24 d.

Seminaro vieta
Lietuvos nacionalinis dailės muziejus (Didžioji g. 4, Vilnius).

Registracija vyksta iki gegužės 3 d.
Registracijos nuoroda: https://tinyurl.com/3395d66t

Pasibaigus registracijos laikui bus sudarytas grupių sąrašas, kuris iki gegužės 7 d. el. paštu bus išsiųstas visiems užsiregistravusiems asmenims.

Apie lektorę
Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistikos bakalaurė ir literatūrologijos magistrė. Dešimt metų kūrė LRT televizijos laidą „(Ne)emigrantai“. Ji rašo žurnalams, bendradarbiauja su reklamos agentūromis ir kino kūrėjais, o visą likusį laiką skiria grožinės literatūros kūrybai. 2020 m. Akvilės novelių rinkinys „Kūnai“ išrinktas geriausia metų prozos knyga. Novelės jau išverstos į anglų, slovėnų, hebrajų, lenkų kalbas. Kūrybinio rašymo seminarus Akvilė veda nuo 2016 metų. Tai ne tik atviri, bet ir privatūs mokymai verslui bei institucijoms.

Dalyvių skaičius vienoje grupėje: 25–30 asmenų.
Seminaras nemokamas.

Asmuo ryšiams
Dalia Sirgedaitė, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro Metodinio skyriaus vedėja
Tel.: (8 659) 57 846, (8 5) 262 18 83
El. paštas: dalia@limis.lt

Atnaujinta: 2024-04-23