Lietuvos liaudies buities muziejaus elektroninės paslaugos

Interaktyvioje ekspozicijoje – Lietuvos liaudies buities muziejaus maršrutų vizualizacija

Lietuvos liaudies buities muziejuje yra sukurta interaktyvi ekspozicija. Muziejaus interaktyvų žemėlapį galima rasti muziejaus kasoje esančiame informaciniame terminale ir internete adresu http://www.llbm.lt/interaktyvus-zemelapis/ . Šioje interaktyvioje ekspozicijoje išsamiai pristatomi muziejaus ekspozicijoje lankomi objektai, yra sudaryta galimybė apžvelgti ekspozicijas pagal interesus ir maršruto trukmę. Interaktyvioje ekspozicijoje yra sukurti  keturi maršrutai po Lietuvos liaudies buities muziejų. Skaitmeniniame terminale galima rasti visų penkių Lietuvos etnografinių regionų bei kitų muziejaus zonų istorinius-etnografinius apibūdinimus lietuvių ir užsienio kalbomis. Čia galima susipažinti ir su muziejaus teritorijoje įrengtų atskirų Lietuvos etnografinių regionų planais, vizualizuota LLBM teritorijos aplinka.

 

Audiogidai, planšetės, QR kodai

Lietuvos liaudies buities muziejaus miestelyje ekspozicijos lankytojai, naudodamiesi planšetiniais kompiuityeriais ir audiogidu turi galimybę išsamiai susipažinti su XIX a. Lietuvos miestelio žydų gyvenamuoju prekybiniu namu. Daugiau žinių apie ekspozicijoje esančius eksponatus galima sužinoti ir nuskenavus 3 ekspozicijose („Valstybinė degtinės parduotuvė“, „Tarpukario Lietuvos žydų gyvensena ir namų aplinka“, „Geležies parduotuvė tarpukariu“) esančius  QR kodus. Šiose ekspozicijose veikia ir audiogidai, informaciją galima peržiūrėti lietuvių gestų kalba.

 

Lietuvos liaudies buities muziejuje įdiegta atsiskaitymo banko kortelėmis paslauga

Lietuvos liaudies buities muziejuje yra įdiegta atsiskaitymo banko kortelėmis paslauga. Ji sudaro galimybę naudojant elektroninį kortelių skaitytuvą nuskaityti mokėjimo korteles ir priimti atsiskaitymus už prekes ar paslaugas. Paslauga teikiama muziejaus kasoje.

Parengta pagal Lietuvos liaudies buities muziejaus pateiktą informaciją

 

 

Atnaujinta: 2017-03-27