LM ISC LIMIS kvietimas registruotis į muziejininkų mokymus 2022

Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras 2022 m. tęsia muziejininkų mokymus kultūros paveldo objektų skaitmeninimo temomis ir kviečia registruotis į šiuos mokymus: „Muziejuose saugomų objektų fotografavimas“, „Mokymai dirbti su LIMIS“, „Suskaitmeninto ir skaitmeninio kultūros paveldo turinio naudojimo teisių priskyrimas bei ženklinimas“.

Mokymuose „Muziejuose saugomų eksponatų fotografavimas“ bus supažindinama su dvimačių ir trimačių objektų fotografavimo specifika.
Mokymai vyks Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius).
Trukmė – 2 dienos.
Vietų skaičius neribojamas.
Programa >

Mokymuose „Muziejininkų mokymai dirbti su LIMIS“ bus supažindinama su Lietuvos integralia muziejų informacine sistema, elektroninės informacijos sauga, kaip aprašyti muziejuose saugomus objektus, įkelti skaitmenines bylas, viešinti informaciją apie muziejaus objektus, vykdyti kompiuterizuotą eksponatų apskaitą, formuoti aktus, eksponatų apskaitos knygas ir kt.
Mokymai vyks Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius) ir Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga).
Trukmė – 2 dienos.
Vietų skaičius neribojamas.
Programa >

Mokymuose „Suskaitmeninto ir skaitmeninio kultūros paveldo turinio naudojimo teisių priskyrimas bei ženklinimas“ bus paaiškinta, kodėl reikia ženklinti skaitmeninį ir suskaitmeniną kultūros paveldo turinį, pristatyti skaitmeniniam turiniui galiojantys teisiniai apribojimai, skaitmeninio turinio ženklinimo būdai (licencijos ir pareikštys).
Mokymai vyks Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius).
Trukmė – 1 diena.
Vietų skaičius ribotas.
Programa >

Registracija vyksta iki kovo 25 d.
Registracijos nuoroda: https://bit.ly/3w4Cusd.
Pasibaigus registracijos laikui bus sudarytas mokymų grafikas, kuris iki balandžio 4 d. el. paštu bus išsiųstas visiems užsiregistravusiems asmenims.

Mokymų formatas
Visi mokymai vyks kontaktiniu būdu.

Svarbu! Mokymai skirti muziejininkams anksčiau nedalyvavusiems šių temų mokymuose.

Oficialus kvietimas į mokymus >

Asmuo ryšiams
Dalia Sirgedaitė, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro Metodinio skyriaus vedėja
Tel.: (8 5) 262 18 83, (8 659) 57 846
E. paštas: dalia@limis.lt

Atnaujinta: 2022-03-18