#MuVArch – virtualus architektūros muziejus

Neseniai Romoje buvo pristatyta VR (virtualios realybės) programa, sukurta remiantis novatoriškais architektūros ir švietimo projektais.

Italijos architektų taryba CNAPPC (Consiglio Nazionale Architetti Pianificatori Paesaggisti e Conservatori) pristatė virtualų architektūros muziejų #MuVArch, kuris suteiks galimybę virtualiai aplankyti parodų sales naudojantis interaktyviu audiogidu, sukurtu įgyvendinant projektą „Ateities architektūra” (Architetti per il Futuro). Virtualiame muziejuje bus galima aplankyti dvi parodas: „Geriausios mokyklos” ir „Geriausios idėjos ir pasiūlymai mokykloms”, parengtas pagal jaunųjų architektų konkursinius darbus. Parodose taip pat rodomi vaikų ir paauglių darbai iš projektų „Gyvenimas šalyje” ir „51 novatoriška mokykla”.

#MuVArch muziejus sukurtas įgyvendinant projektą #architettiperilfuturo ir netrukus jį bus galima įsigyti kaip kompiuterinę programėlę „App mobile e OCULUS Quest“.

Sekite CNAPPC paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ ir sužinokite daugiau naujienų apie #MuVArch: https://www.facebook.com/CNAPPC/

 

Tekstą pagal „Digital Meets Culture“ informaciją parengė LM ISC LIMIS metaduomenų kūrėjas Daumantas Bauža

Atnaujinta: 2021-02-05