Pasirodė naujas e-žurnalo „Lietuvos muziejai“ numeris 2022 / 1-2

Pasirodė naujausias Lietuvos muziejų asociacijos leidinio „Lietuvos muziejai“ numeris 2022 / 1-2. Jo elektroninę versiją galite rasti asociacijos interneto svetainėje: http://museums.lt/wp-content/uploads/LIETUVOS-MUZIEJAI-20204.pdf

„Lietuvos muziejai“ vienintelis išsamus tęstinis leidinys, kuris pristato Lietuvos muziejų ir muziejininkų vykdomas veiklas, pasiekimus ir rezultatus. Aktualių straipsnių kultūros atminties, paveldo ir edukacijos temomis autoriai muziejininkai, menotyrininkai, parodų kuratoriai, kultūros paveldo specialistai ir kt.

Naujausiame žurnalo numeryje publikuotas straipsnis apie įgyvendintą projektą „Geležinkelių muziejaus modernizavimas“ ir pasitelktas virtualios realybės technologijas.

Geležinkelių muziejus gegužės mėnesį pristatė atnaujintą ekspoziciją „Spalvinga kelionė“. Modernioje erdvėje, suskirstytoje į stotis ir peronus, lankytojai gali išbandyti traukinio mašinisto darbą specialiame simuliatoriuje ir interaktyviu būdu susipažinti su geležinkelio istorija,” – rašoma muziejaus pranešime. 

Atnaujinta: 2022-10-26