Renginys: Virtualaus muziejaus kūrimas

2019 m. kovo 12 d. 17 val. Bažnytinio paveldo muziejuje vyks renginys, kuriame bus aptariamas virtualaus muziejaus kūrimas – eksponatų skaitmeninimas ir pristatymas virtualioje erdvėje.

Šiame renginyje bus pristatoma 2018 m. Akmenės istorijos muziejaus parengta virtuali programa, kurioje Akmenės krašte surinktų devocionalijų – medalikėlių (žemaitiškai agnasėlių) – rinkinys. Sukurta virtuali programa leidžia apžiūrėti medalikėlius interaktyviame stende ir interneto svetainėje: http://vialaurea.lt/kioskai/pinapp/. Kolekciją pristatys Mikelis Balčius ir muziejaus direktorius Arūnas Ostrauskas.

Elektroninį liturginės tekstilės katalogą „Siuvinėtas dangus“ pristatys Bažnytinio paveldo muziejaus skaitmenintoja Sandra Stonytė. Šis elektroninis katalogas www.siuvinetasdangus.lt suteikia galimybę pažvelgti už muziejaus saugyklų durų ir susipažinti su įspūdingiausiais Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių liturginės tekstilės kūriniais, jų istorijos, dekoravimo, gamybos ypatybėmis.

Taip pat bus kalbama apie virtualios svetainės ir informacinio stendo valdymą telefonu. Sužinosite, kaip eksponatus iš LIMIS sistemos perkelti į pasaulinę „Pinterest“ platformą ir į virtualią svetainę.

Renginio nuoroda >

Renginio įrašas >

Parengta pagal Bažnytinio paveldo muziejaus skelbiamą informaciją

 

Atnaujinta: 2019-03-22