Rugsėjo 27 d. – kasmetinė technologijų tendencijų konferencija „Atea Action“  

Didžiausia informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja Baltijos šalyse – įmonė ATEA  2018 m. rugsėjo 27 d. dešimtą kartą organizuoja kasmetinę technologijų tendencijų konferenciją „Atea Action“, skirtą organizacijų lyderiams ir IT specialistams. Konferencija vyks Vilius Grand Resort (Vilnius, Ežeraičių kaimas, Ežeraičių g. 2). Jos metu bus dalinamasi patirtimi bei IT naujienomis, stiprinami IT bendruomenės ryšiai. Renginio metu dalyviai turės galimybę užmegsti naujas pažintis su savo kolegomis, padiskutuoti, ko trūksta, kad Lietuvos IT bendruomenė būtų vieningesnė. Bus bandoma atsakyti ir į tokius klausimus:

  • Ar Lietuvos valstybės IT konsolidacija iš planų prezentacijose virsta veiksmais?
  • Ar verta atverti savo verslo duomenis patneriams, siekiant efektyvumo, ar kaip tik to vengti dėl saugumo?
  • Ko dar nežinome apie kibernetinį saugumą?
  • Skaitmenizacijos revoliucijos – kuris sektorius kitas?

Konferencijoje pranešimus skaitys daugiau negu 20 lektorių. Tarp kitų pranešimų į darbotvarkę yra įtraukti ir tokie kaip: „Integruoti duomenų apsaugos įrenginiai – visapusei Jūsų duomenų apsaugai“ (pranešėjas Paulius Dubinskas); „Atea pasiūlymai keliaujantiems į debesis“ (Rimas Kareiva); „Valdoma spausdinimo paslauga – atrištos rankos IT specialistams“ (Andrius Jakimavičius); „Avarinis sistemų atstatymas kaip paslauga“ (Modestas Ancius) ir kt.

Konferencijoje pranešimai bus skaitomi anglų ir lietuvių kalbomis. Sinchroninis vertimas neplanuojamas.

Norintiems dalyvauti konferencijoje privaloma registracija. Tai galima atlikti užsukus į Atea Action  interneto svetainės puslapį https://www.atea.lt/registracija-atea-action-2018/.

Išsamenė informacija apie konferenciją skelbiama internete adresu https://www.atea.lt/renginiai/atea-action-x/.

LDM filialo LM ISC LIMIS informacija

Atnaujinta: 2018-09-28