Jorkšyro muziejaus savaitinis iššūkis pasaulio muziejininkams

Portalo „Lietuvos muziejai“ kūrėjų kvietimas muziejininkams

Šią savaitę Jorkšyro muziejus (Yorkshire Museum) socialiniame tinkle „Twitter“ metė iššūkį kitiems muziejams – pasidalinti kraupiausių eksponatų iš savo kolekcijų nuotraukomis. Iššūkis žaibiškai įgavo pagreitį ir internete išplito šmaikštūs rungtyniaujančių muziejininkų įrašai iš viso pasaulio muziejų. Dalį jų galite pamatyti čia.

Šios draugiškos varžybos yra savaitinės Jorkšyro muziejaus „kuratorių mūšio“ (socialiniuose tinkluose žymimo grotažyme #CURATORBATTLE) serijos dalis. Muziejus anksčiau yra kvietęs dalintis nuobodžiausiais, gražiausiais ir mirtiniausiais eksponatais.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie iššūkio. Galbūt suspėsite sudalyvauti net šios savaitės iššūkyje – socialiniame tinkle „Facebook“ (nes šiuo tinklu naudojasi daugiausia Lietuvos muziejų) pasidalinti kraupiausiais savo eksponatais su trumpu pristatymu, juos pažymint grotažymėmis #KraupusObjektas #CreepiestObject.

Rekomenduojame dalyvauti tolesniuose „kuratorių mūšio“ iššūkiuose, nes tai puiki galimybė sudominti mūsų eksponatais ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio publiką.

Kitos savaitės iššūkis – #SassiestObject #ŠelmisObjektas.

Jorkšyro muziejaus skelbimas apie kitos savaitės iššūkį: https://bit.ly/3bzjRj3.

Siūlomas vertimas „šelmis“, nors tikslaus šio žodžio lietuviško atitikmens nėra.

Jorkšyro muziejų rasite:

internete: https://www.yorkshiremuseum.org.uk/

tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/yorkshiremuseum

tinkle „Twitter“: https://twitter.com/YorkshireMuseum

 

Iliustracija Maro kaukė (1650/1750) iš Vokietijos istorijos muziejaus (Deutsches Historisches Museum).

Atnaujinta: 2020-04-24